publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3255286x

Městská knihovna Česká Lípa vyhlašuje literární soutěž

pro 2. stupeň ZŠ a SŠ

Tématem je  1. světová válka a zamyšlení nad básní Fráni Šrámka – Raport

Výsledkem může být jakýkoliv literární útvar.

Své práce označené jméno/ škola/věk lze odevzdat

v Městské knihovně na nám. T.G. Masaryka anebo

v jakékoliv pobočce městské knihovny nejpozději

do 1. 6. 2018. Nejlepší práce obdrží odměny

na slavnostním vyhlášení.

SOUTĚŽ MĚSTSKÉ KNIHOVNY PŘI PŘÍLEŽITOSTI

100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČESKÉHO STÁTU

Městská knihovna Česká Lípa vyhlašuje výtvarnou soutěž

pro l. stupeň základních škol REPUBLICE KE 100. NAROZENINÁM

Tématem soutěže je příběh, pohádka, která začíná

třeba takto:

...bylo nebylo, jednou jedno velké císařství.

Když už se lidem nelíbilo žít v tak velké zemi, rozhodli se, že si ji rozdělí. 28. října 1918 se jedné malé části narodila Československá republika.

To znamená, že letos jí bude 100 let!

Nakresli ji přání k narozeninám...co myslíš, že by si přála?

Výsledkem mohou být malby, kresby i objekty.

Všechny práce budou vystaveny v prostorách Městské knihovny od 17. září 2018. Nejlepší práce obdrží odměny na slavnostním vyhlášení.

Hotové práce označené: jméno/škola/věk lze odevzdat v Městské knihovně na nám. T.G. Masaryka anebo v jakékoliv pobočce městské knihovny nejpozději do 30. 6. 2018

ČTENÍ PŔI LAMPIĆCE

28.8.14 14:22 | Městská knihovna | 7922x

11.2.14 10:20 | Městská knihovna | 8080x

únor 2018
Naše knihovna pořádá besedy a přednášky. Jaké téma by vás nejvíce zajímalo.
Hlasování bude ukončeno 28.02.18. Tato anketa je anonymní.